Srebro z kamieniami 

Dostępnych 14 produktów
119,00 zł

Nasza gorgona nie zamienia w kamień, nasza zamienia wszystko w złoto lub srebro.

99,00 zł

Prawdziwa biżuteria w najniższej cenie. W stu procentach mrożony naszyjnik- zawieszka krzyż Ankh, w którą wstawiliśmy  15 kamieniami i do tego łańcuszek. Wszystko wykonane ze srebra najwyższej próby 0.925.  Wymiary zawieszki to 1,5 cm x 2,5 cm. Piękny i minimalistyczny. Wyprodukowano w Polsce.

189,00 zł

Krzyż z kamieniami wykonany ze srebra próby 0.925. Domyślnie zawieszka została wysadzona najwyższej jakości, przezroczystymi cyrkoniami Dalloz- możliwość wstawienia innego koloru cyrkonii na zamówienie- więcej informacji poniżej. Kamienie ręcznie wstawiane. Zawieszka ma długość ok 5 cm.

129,00 zł

Krzyż z kamieniami wykonany ze srebra próby 0.925. Domyślnie zawieszka została wysadzona najwyższej jakości, przezroczystymi cyrkoniami Dalloz- możliwość wstawienia innego koloru cyrkonii na zamówienie- więcej informacji poniżej. Kamienie ręcznie wstawiane. Zawieszka ma długość ok 2 cm.

119,00 zł

Jeżeli nie lubisz rozmieniać się na drobne i setki z Jagiełłą to twój ulubiony środek płatniczy, to ta zawieszka stworzona jest dla ciebie. 

119,00 zł

Najpopularniejszy rodzaj broni na świecie- AK47, nazywany inaczej kałachem. Spraw sobie taki i pokaż swoim wrogom ich miejsce w szeregu.

119,00 zł

Chamsa- nazywana także ręką Fatimy lub ręka Miriam – symbol używany w krajach arabskich i w Izraelu, w amuletach mających chronić przed „złym okiem”. Nazwa „ręka Fatimy” nawiązuje do córki Mahometa. Odmiana izraelska znana jest też pod nazwą „ręki Miriam” – co z kolei odnosi się do siostry Mojżesza i Aarona.

119,00 zł

Jeżeli nasza marka coś dla ciebie znaczy i chciałbyś nas wesprzeć oraz godnie reprezentować to wybierz zawieszkę z naszym logo. You change the game. We Chain The Game.

119,00 zł

Śliczny, chociaż nieduży worek pełen keszu.

119,00 zł

Uzi- niezwykle skuteczna i nieduża broń produkowana przez izraelskie przedsiębiorstwo zbrojeniowe.

119,00 zł

Jeżeli jesteś fanem tej zielonej, śmiesznej roślinki, o nie czekaj dłużej i pokaż to światu za sprawą naszego naszyjnika z liściem.

199,00 zł

Jeżeli czujesz że płynie w tobie królewska krew, to być może jest to zew dawnych przodków z Egiptu- faraonów. Więc godnie reprezentuj swoją linię biżuterią najwyższej jakości od Chain The Game.  Wysyłkę rozpoczniemy 14.12.2020, tak żeby paczki na spokojnie dotarły do was do świąt. Spieszcie się, do świąt stworzymy jedynie po około 10 sztuk z modelu.

Showing 1 - 12 of 14 items