Srebro bez kamieni 

There are 9 products.
229,00 zł

Duża, mięsista zawieszka UZI z łańcuszkiem. Widoczna z daleka- dzięki wykończeniu na wysoki połysk oraz swoim gabarytom. Takiej biżuterii nie ma nikt w Polsce- z naszymi naszyjnikami łatwo wyróżnisz się z tłumu. Ilość mocno limitowana. Wykonany ze srebra próby 0.925. Zawieszka waży około 11 gram. Łańcuszek w cenie. 

139,00 zł

Trójkąt wypolerowany na mega wysoki połysk, z meduzą w środku. Łańcuszek w cenie. Takiej biżuterii nie ma nikt w Polsce- z naszymi naszyjnikami łatwo wyróżnisz się z tłumu. Ilość mocno limitowana. Wykonany ze srebra próby 0.925.

229,00 zł

Duża, przepyszna zawieszka Donut. Łańcuszek w cenie. Widoczna z daleka- dzięki wykończeniu na wysoki połysk oraz swoim gabarytom. Takiej biżuterii nie ma nikt w Polsce- z naszymi naszyjnikami łatwo wyróżnisz się z tłumu. Ilość mocno limitowana. Wykonany ze srebra próby 0.925. Zawieszka waży około 11 gram. 

79,00 zł 179,00 zł

Jeżeli jesteś sneakerhed'em, to łatwo możesz zostać sneakerneck'iem. Pokaż wszystkim co jest twoją prawdziwą zajawką w życiu! Takiej biżuterii nie ma nikt w Polsce- z naszymi naszyjnikami łatwo wyróżnisz się z tłumu. Ilość mocno limitowana. Wykonany ze srebra próby 0.925. Zawieszka waży około 10 gram.

89,00 zł

Wykonany ze srebra próby 0.925 naszyjnik z zawieszką lwa. Do tej zawieszki dodajemy łańcuszek kostka wenecjana, pancerka, linka lub ankier- 45, 50 lub 55 cm- wybierz konkretną długość z rozwijanej listy. Wymiary zawieszki to- 2,0 cm x 2,6 cm Naszyjnik jest zapakowany w stylowe opakowanie jubilerskie.

159,00 zł

This is Sparta. Jeżeli walka to twoje życie ten kajdan jest zdecydowanie dla ciebie. Łańcuszek w cenie. Takiej biżuterii nie ma nikt w Polsce- z naszymi naszyjnikami łatwo wyróżnisz się z tłumu. Ilość mocno limitowana. Wykonany ze srebra próby 0.925.

139,00 zł

Jeżeli jesteś zwolennikiem zarówno medycznej jaki i tej obfitej w THC marihuany to zdecydowania ten kajdan jest dla ciebie. Takiej biżuterii nie ma nikt w Polsce- z naszymi naszyjnikami łatwo wyróżnisz się z tłumu. Ilość mocno limitowana. Wykonany ze srebra próby 0.925. Zawieszka waży około 4 gram. Łańcuszek w cenie. 

99,00 zł

GTA na blokach! Grove Street wpadło przejąć twój rewir! Grafika na koszulce została zaprojektowana od podstaw w 3d, nie jest zbitką kilkunastu grafik, dzięki czemu postacie jak i budynki wyglądają naturalnie, niczym wyjęte z gry. Kto następnym razem odwiedzi twoje miasto i co w nim będzie chciał zobaczyć? Dowiecie się tego już za jakiś czas.. Z tył, na...

99,00 zł

Prawdziwa biżuteria w najniższej cenie. W stu procentach mrożony naszyjnik- zawieszka krzyż Ankh, w którą wstawiliśmy  15 kamieniami i do tego łańcuszek. Wszystko wykonane ze srebra najwyższej próby 0.925.  Wymiary zawieszki to 1,5 cm x 2,5 cm. Piękny i minimalistyczny. Wyprodukowano w Polsce.

Showing 1 - 9 of 9 items