Srebro bez kamieni 

Dostępnych 8 produktów
229,00 zł

Duża, mięsista zawieszka UZI z łańcuszkiem. Widoczna z daleka- dzięki wykończeniu na wysoki połysk oraz swoim gabarytom. Takiej biżuterii nie ma nikt w Polsce- z naszymi naszyjnikami łatwo wyróżnisz się z tłumu. Ilość mocno limitowana. Wykonany ze srebra próby 0.925. Zawieszka waży około 11 gram. Łańcuszek w cenie. 

149,00 zł

Trójkąt wypolerowany na mega wysoki połysk, z meduzą w środku. Łańcuszek w cenie. Takiej biżuterii nie ma nikt w Polsce- z naszymi naszyjnikami łatwo wyróżnisz się z tłumu. Ilość mocno limitowana. Wykonany ze srebra próby 0.925.

89,00 zł

Wykonany ze srebra próby 0.925 naszyjnik z zawieszką lwa. Do tej zawieszki dodajemy łańcuszek kostka wenecjana, pancerka, linka lub ankier- 45, 50 lub 55 cm- wybierz konkretną długość z rozwijanej listy. Wymiary zawieszki to- 2,0 cm x 2,6 cm Naszyjnik jest zapakowany w stylowe opakowanie jubilerskie.

179,00 zł

This is Sparta. Jeżeli walka to twoje życie ten kajdan jest zdecydowanie dla ciebie. Łańcuszek w cenie. Takiej biżuterii nie ma nikt w Polsce- z naszymi naszyjnikami łatwo wyróżnisz się z tłumu. Ilość mocno limitowana. Wykonany ze srebra próby 0.925.

159,00 zł

Jeżeli jesteś zwolennikiem zarówno medycznej jaki i tej obfitej w THC marihuany to zdecydowania ten kajdan jest dla ciebie. Takiej biżuterii nie ma nikt w Polsce- z naszymi naszyjnikami łatwo wyróżnisz się z tłumu. Ilość mocno limitowana. Wykonany ze srebra próby 0.925. Zawieszka waży około 4 gram. Łańcuszek w cenie. 

129,00 zł

GTA na blokach! Grove Street wpadło przejąć twój rewir! Pokaż jaki ty reprezentujesz rewir. Naszyjnik zostały wykonany ze srebra próby 0.925. Łańcuszek ankier w raz zawieszką wasted. Całość zapakowana w stylowy, jubilerski box.

199,00 zł

GTA na blokach! Grove Street wpadło przejąć twój rewir! Pokaż jaki ty reprezentujesz rewir. Naszyjnik zostały wykonany ze srebra próby 0.925. Łańcuszek ankier wraz z zawieszką wasted. Całość zapakowana w stylowy, jubilerski box.

199,00 zł

GTA na blokach! Grove Street wpadło przejąć twój rewir! Pokaż jaki ty reprezentujesz rewir. Pierścień został wykonany ze srebra 0.925, jego waga to około 12g- w zależności od rozmiaru. Środek został pokryty czarną żywicą. Całość zapakowana w stylowe, jubilerskie opakowanie.

Showing 1 - 8 of 8 items