Srebro bez kamieni 

There are 8 products.
229,00 zł

Duża, mięsista zawieszka UZI z łańcuszkiem. Widoczna z daleka- dzięki wykończeniu na wysoki połysk oraz swoim gabarytom. Takiej biżuterii nie ma nikt w Polsce- z naszymi naszyjnikami łatwo wyróżnisz się z tłumu. Ilość mocno limitowana. Wykonany ze srebra próby 0.925. Zawieszka waży około 11 gram. Łańcuszek w cenie. 

149,00 zł

Trójkąt wypolerowany na mega wysoki połysk, z meduzą w środku. Łańcuszek w cenie. Takiej biżuterii nie ma nikt w Polsce- z naszymi naszyjnikami łatwo wyróżnisz się z tłumu. Ilość mocno limitowana. Wykonany ze srebra próby 0.925.

229,00 zł

Duża, przepyszna zawieszka Donut. Łańcuszek w cenie. Widoczna z daleka- dzięki wykończeniu na wysoki połysk oraz swoim gabarytom. Takiej biżuterii nie ma nikt w Polsce- z naszymi naszyjnikami łatwo wyróżnisz się z tłumu. Ilość mocno limitowana. Wykonany ze srebra próby 0.925. Zawieszka waży około 11 gram. 

89,00 zł

Wykonany ze srebra próby 0.925 naszyjnik z zawieszką lwa. Do tej zawieszki dodajemy łańcuszek kostka wenecjana, pancerka, linka lub ankier- 45, 50 lub 55 cm- wybierz konkretną długość z rozwijanej listy. Wymiary zawieszki to- 2,0 cm x 2,6 cm Naszyjnik jest zapakowany w stylowe opakowanie jubilerskie.

179,00 zł

This is Sparta. Jeżeli walka to twoje życie ten kajdan jest zdecydowanie dla ciebie. Łańcuszek w cenie. Takiej biżuterii nie ma nikt w Polsce- z naszymi naszyjnikami łatwo wyróżnisz się z tłumu. Ilość mocno limitowana. Wykonany ze srebra próby 0.925.

159,00 zł

Jeżeli jesteś zwolennikiem zarówno medycznej jaki i tej obfitej w THC marihuany to zdecydowania ten kajdan jest dla ciebie. Takiej biżuterii nie ma nikt w Polsce- z naszymi naszyjnikami łatwo wyróżnisz się z tłumu. Ilość mocno limitowana. Wykonany ze srebra próby 0.925. Zawieszka waży około 4 gram. Łańcuszek w cenie. 

99,00 zł

GTA na blokach! Grove Street wpadło przejąć twój rewir! Grafika na koszulce została zaprojektowana od podstaw w 3d, nie jest zbitką kilkunastu grafik, dzięki czemu postacie jak i budynki wyglądają naturalnie, niczym wyjęte z gry. Kto następnym razem odwiedzi twoje miasto i co w nim będzie chciał zobaczyć? Dowiecie się tego już za jakiś czas.. Z tył, na...

99,00 zł

Prawdziwa biżuteria w najniższej cenie. W stu procentach mrożony naszyjnik- zawieszka krzyż Ankh, w którą wstawiliśmy  15 kamieniami i do tego łańcuszek. Wszystko wykonane ze srebra najwyższej próby 0.925.  Wymiary zawieszki to 1,5 cm x 2,5 cm. Piękny i minimalistyczny. Wyprodukowano w Polsce.

Showing 1 - 8 of 8 items