POLISHed ICE 

Dostępnych 11 produktów
199,00 zł

JEŻELI CZUJESZ, ŻE PŁYNIE W TOBIE SPARTAŃSKA KREW I TWOJE ŻYCIE TO WALKA TO NIE CZEKAJ DŁUŻEJ I SPRAW SOBIE TAKĄ BŁYSKOTKĘ.

199,00 zł

Jeżeli czujesz że płynie w tobie królewska krew, to być może jest to zew dawnych przodków z Egiptu- faraonów. Więc godnie reprezentuj swoją linię biżuterią najwyższej jakości od Chain The Game.  Wysyłkę rozpoczniemy 14.12.2020, tak żeby paczki na spokojnie dotarły do was do świąt. Spieszcie się, do świąt stworzymy jedynie po około 10 sztuk z modelu.

119,00 zł

Jeżeli jesteś fanem tej zielonej, śmiesznej roślinki, o nie czekaj dłużej i pokaż to światu za sprawą naszego naszyjnika z liściem.

119,00 zł

Uzi- niezwykle skuteczna i nieduża broń produkowana przez izraelskie przedsiębiorstwo zbrojeniowe.

119,00 zł

Śliczny, chociaż nieduży worek pełen keszu.

119,00 zł

Jeżeli nasza marka coś dla ciebie znaczy i chciałbyś nas wesprzeć oraz godnie reprezentować to wybierz zawieszkę z naszym logo. You change the game. We Chain The Game.

119,00 zł

Chamsa- nazywana także ręką Fatimy lub ręka Miriam – symbol używany w krajach arabskich i w Izraelu, w amuletach mających chronić przed „złym okiem”. Nazwa „ręka Fatimy” nawiązuje do córki Mahometa. Odmiana izraelska znana jest też pod nazwą „ręki Miriam” – co z kolei odnosi się do siostry Mojżesza i Aarona.

119,00 zł

Najpopularniejszy rodzaj broni na świecie- AK47, nazywany inaczej kałachem. Spraw sobie taki i pokaż swoim wrogom ich miejsce w szeregu.

119,00 zł

Jeżeli nie lubisz rozmieniać się na drobne i setki z Jagiełłą to twój ulubiony środek płatniczy, to ta zawieszka stworzona jest dla ciebie. 

119,00 zł

Nasza gorgona nie zamienia w kamień, nasza zamienia wszystko w złoto lub srebro.

119,00 zł

Bardzo poręczna i skuteczna w konfrontacji z wrogiem. Jeżeli umiesz się nią sprawnie posługiwać możesz być spokojny o swoje bezpieczeństwo. Panie i panowie- przedstawiamy najpopularniejszą broń osobistą- gloka.  

Showing 1 - 11 of 11 items