Nowości 

There are 3 products.
249,00 zł

Zawieszka z ręcznie zakuwanymi kamieniami szlachetnymi- oliwinami. Wykonana w całości ze srebra próby 0.925. Waga zawieszki to ok 1,5g, a łańcuszka ok 5g. Waga kamieni to około 1,5 ct. Naszyjnik został wykonany oraz zaprojektowany w Polsce w naszym zakładzie jubilerskim. Chciałbyś zobaczyć jak powstawały? Filmy z produkcji dostępne w opisie produktu.

369,00 zł

Zawieszka z ręcznie zakuwanymi kamieniami szlachetnymi- czarnymi spinelami. Wykonana w całości ze srebra próby 0.925. Waga zawieszki to ok 5,5g, a łańcuszka ok 5g. Waga kamieni to około 7,7 ct. Naszyjnik został wykonany oraz zaprojektowany w Polsce w naszym zakładzie jubilerskim. Chciałbyś zobaczyć jak powstawały? Film z produkcji dostępny w opisie produktu.

369,00 zł

Zawieszka z ręcznie zakuwanymi kamieniami szlachetnymi- oliwinami, topazami, cytrynami, ametystami oraz rodolitami. Wykonana w całości ze srebra próby 0.925. Waga zawieszki to ok 3g, a łańcuszka ok 5g. Waga kamieni to około 1,6 ct. Naszyjnik został wykonany oraz zaprojektowany w Polsce w naszym zakładzie jubilerskim. Chciałbyś zobaczyć jak powstawały?...

Showing 1 - 3 of 3 items