POLISHED ICE Glokk złocona

Follow us:

84,00 zł

Bardzo poręczna i skuteczna w konfrontacji z wrogiem. Jeżeli umiesz się nią sprawnie posługiwać możesz być spokojny o swoje bezpieczeństwo. Panie i panowie- przedstawiamy najpopularniejszą broń osobistą- gloka.

Wysyłkę rozpoczniemy 14.12.2020, tak żeby paczki na spokojnie dotarły do was do świąt. Spieszcie się, do świąt stworzymy jedynie po około 10 sztuk z modelu.
 

Nowy produkt

DOSTĘPNY

Zawieszka została wykonana w Polsce, w zakładzie jubilerskim Chain The Game z mosiądzu pozłoconego prawdziwym 18-karatowym złotem. Wstawiliśmy w nią cyrkonie najwyższej jakości firmy dalloz. Do każdego zamówienia dodajemy certyfikat potwierdzający najwyższą jakość użytych materiałów z hologramem oraz piękne welurowe opakowanie. Wszystko spakowane w karton z logo, aby naszyjniki dotarły do was bez szwanku.

Łańcuszki dobrane są proporcjonalnie do wielkości zawieszki, ich szerokość wacha się w zakresie 1-1.5 mm. Łańcuszki zostały wyprodukowane w Chinach.

Do każdego zamówienia dodajemy certyfikat potwierdzający najwyższą jakość użytych materiałów z hologramem oraz piękne welurowe opakowanie. Wszystko spakowane w karton z logo, aby naszyjniki dotarły do was bez szwanku.

Obecnie to co widzicie, to wizualizacja modelu, na którego podstawie odlewamy je z metalu. Na bieżąco będziemy je zastępować prawdziwymi zdjęciami.

Chciałbyś zamówić ten model ze złota lub z innego materiału? Chciałbyś do niego kamienie szlachetne lub cyrkonie w innym kolorze? Odezwij się do nas na facebooku lub na instagramie i zamów dowolnie zmodyfikowaną zawieszkę.

Produkty Powiązane