Custom Silver 2D pendant plus chain 5g+5g

Follow us:

369,00 zł

Cena dotyczy zawieszki wykonanej według twojego pomysłu wraz z łańcuszkiem. Całość wykonana ze srebra próby 0.925, zapakowana w jubilerskim boxie. Waga zawieszki do 5 gram plus łańcuszek do 5 gram (splot i długość do ustalenia). 

Nowy produkt

Przy takiej wadze zawieszka będzie mieć wymiary ok 3,3 cm x 3,3 cm x 1,5 mm. Prześlij nam grafikę 2d, z twoim logo, twoją ksywą, nazwą składu a my zmienimy ją w trójwymiarową zawieszkę. Jeżeli nie masz takiej grafiki-napisz do nas pomożemy Ci stworzyć coś unikatowego. Jeżeli chcesz zawieszkę w pełnym trójwymiarze musisz wybrać przedmiot "custom Silver 3d pendant plus chain"

Grafiki prosimy przesyłać na nasz fan page na facebooku w wiadomości prywatnej, poprzez DM na instagramie lub na e-mail: biuro@chaintg.pl.

Do wyboru są 4 najmodniejsze obecnie sploty łańcuszków- nieśmiertelna pancerka, ankier, kostka wenecjana oraz linka. Szerokość łańcuszka to ok 1-1,5 mm. W wiadomości do zamówienia napisz jaki splot oraz jaką długość łańcuszka z przedziału 40-60 cm wybierasz. Wybrane łańcuszki idealnie komponują się proporcjonalnie z takiej wielkości zawieszkami, ale jeżeli chciałbyś wybrać inny łańcuszek to zapraszamy do kontaktu.

Czas wykonania to standardowo 10 dni roboczych (2 tygodnie) - opcja bez dopłaty. Dla osób, które chciałby otrzymać swój naszyjnik w 5 dni roboczych przygotowaliśmy opcję ekspres za dopłatą 100 zł.

Kamienie, które umieszczamy w zawieszkach są wielkości 1,25 mm. Jeżeli chciałbyś więcej kamieni, większe kamienie lub inne kamienie niż szafiry- skontaktuj się z nami.

W przypadku towaru wykonywanego na zamówienie akceptujemy jedynie przedpłatę na nasze konto- nie ma możliwości wysyłki za pobraniem.

Produkty Powiązane